MENU
(+90) 530 723 34 22
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Hakkımızda

izygift markasıyla  alışılmışın dışında değişik içerikte hediye paketleri  hazırlayıp, sizlerin beğenisine sunmak için bu markayı oluşturduk.   
Amacımız; alışılmışın dışında farklı konbinlerin yer aldığı hediye paketleriyle sizlere hitap etmek. beğenip, satın alacağınız ürünlerin hızlı şekilde size ve/veya hediye etmek istediğiniz kişilere iletilmesi.

 Nisan 2007 de LONGBRIDGE FASHION (UK) LTD firma adıyla Londra da ilk ticari  faaliyetimize başlayarak ticaret hayatına adım attık. Eylül 2013 te firmamızın faaliyetlerine ara verdik. 
  
Şu anda firmamız ATAŞ TEKSİL  2015 yılında beri  İstanbul'da faaliyetine son hızla devam etmekte . Firmamız tekstil ürünleri fason imalatı , toptan satış ve ihracat faaliyetlerini  başarılı  bir şekilde sürdürmekte. Bunu  yanında online perakende sektörüne adım atarak izygift markasıyla 2019 yılında online perakende sektörüne giriş yapmıştır.   

Amacımız kaliteli ürünlerin yer aldığı butik hediye kutuları üretmek. Herkese hitap  edecek  kombinler ile müşterilerimize hitap etmeyi hedeflemekteyiz.
13 yıllık tecrübemizin verdiği güç ile herkese ve her keseye uygun gelecek bir sürpriz  ürünümüz olacak.